Ćwierćfinaliści Pucharu Ligi w komplecie

Grupa A - w meczy decydującym o zajęciu drugiego miejsca a tym samym awansie do ćwierćfinału P.L. Centrum pokonało Hard Plast 5-3

Grupa B - Piwkarzyki pokonują GKS U-18 (4-2) a Zet Szpilernia wygrywa z Matadorem (4-2). Obie zwycięskie drużyny awansują dalej.

Grupa C - Piłkarscy w pierwszym meczu pokonują Las Palmas 4-0, w drugim spotkaniu Hilton (co jest niespodzianką) ogrywa Jesiony 2-1 (w tym meczu poważnej kontuzji doznał bramkarz Hilton, jednak Jesiony pokazały ducha fair play i zgodzili się aby w bramce stanął bramkarz Las Palmas). W meczu decydującym o awansie Las Palmas pokonał Hiltona Foods 2-1 (w tym meczu w Hiltonie bronił bramkarz z Jesion).

Komplet ćwierćfinalistów:

Bad Boys, La Furia, Formpol, Piłkarscy Emeryci, Las Palmas, Centrum, Zet Szpilernia, Piwkarzyki.

Rywalizacja (bez względu na parę) zapowiada się bardzo ciekawie. Przypominam, mecze fazy pucharowej 25.04.2015 od godziny 9:00, pary będą wylosowane najpóźniej do jutra. (będę chciał przenieść wszystko na niedzielę, ale obiecać nie mogę, nie wiem co jest na hali, jeśli zostanie sobota to zakończenie gier (finał) o godzinie 13:15)

Sławek